Kontakt Bico Bygg og Innredning AS

Her finner du Bicos kontaktpersoner fordelt på avdelingene

Administrasjon

Øystein Glad
Øystein Glad
Øystein Glad
Øystein Glad
13.11.2018 06.54

Øystein Glad

Administrerende Direktør

T: 95063538

glad@bico.no
Aksel Andersen
Aksel Andersen
Aksel Andersen
Aksel Andersen
13.11.2018 06.55

Aksel Andersen

Markedssjef

T: 40412003

ama@bico.no
Jarle Langemyr
Jarle Langemyr
Jarle Langemyr
Jarle Langemyr
13.11.2018 06.56

Jarle Langemyr

IT sjef

T: 40412010

langemyr@bico.no
Magnus Grønningsæter Aglen
Magnus Grønningsæter Aglen
Magnus Grønningsæter Aglen
Magnus Grønningsæter Aglen
09.11.2018 08.35

Magnus Grønningsæter Aglen

Business Controller

T: 93087031

mga@bico.no
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
13.11.2018 06.57

Kristoffer Emberland

Anbudsansvarlig

T: 90660642

ke@bico.no
Berit Ommundsen
Berit Ommundsen
Berit Ommundsen
Berit Ommundsen
13.11.2018 06.56

Berit Ommundsen

Økonomisjef

T: 90400998

berit@bico.no
Vivian Høsteland
Vivian Høsteland
Vivian Høsteland
Vivian Høsteland
13.11.2018 06.58

Vivian Høsteland

Økonomimedarbeider

T: 38002400

vivian@bico.no
Grete Brottveit Kirkeng
Grete Brottveit Kirkeng
Grete Brottveit Kirkeng
Grete Brottveit Kirkeng
13.11.2018 06.59

Grete Brottveit Kirkeng

Lønn og HR

T: 40412050

grete@bico.no
Tora Pettersen
Tora Pettersen
Tora Pettersen
Tora Pettersen
30.11.2018 11.17

Tora Pettersen

Økonomimedarbeider

T: 40412001

tora@bico.no
Åse Lill Brøvig
Åse Lill Brøvig
Åse Lill Brøvig
Åse Lill Brøvig
30.11.2018 11.20

Åse Lill Brøvig

Økonomimedarbeider

T: 91634207

alb@bico.no
Vilde Høsfloth
Vilde Høsfloth
Vilde Høsfloth
Vilde Høsfloth
30.11.2018 11.27

Vilde Høsfloth

WEB og Sosiale Medier

T: 97139539

vilde@bico.no
Knut Harald Nilsen
Knut Harald Nilsen
Knut Harald Nilsen
Knut Harald Nilsen
04.01.2019 11.15

Knut Harald Nilsen

Eier

T: 40412006

nilsen@bico.no
Jan Wiktor Sællmann
Jan Wiktor Sællmann
Jan Wiktor Sællmann
Jan Wiktor Sællmann
04.01.2019 11.16

Jan Wiktor Sællmann

Eier

T: 40412007

saellmann@bico.no

Bygg

Kjell Nevland
Kjell Nevland
Kjell Nevland
Kjell Nevland
30.10.2018 09.14

Kjell Nevland

Avdelingsleder, Bygg

T: 40412004

kjell@bico.no
Fritz Hjort
Fritz Hjort
Fritz Hjort
Fritz Hjort
29.10.2018 15.23

Fritz Hjort

Prosjektleder, Bolig

T: 40412009

Fritz@bico.no
Stein Harald Krispinussen
Stein Harald Krispinussen
Stein Harald Krispinussen
Stein Harald Krispinussen
30.10.2018 09.12

Stein Harald Krispinussen

Prosjektleder, Bolig

T: 40412023

shk@bico.no
Jens H. Korsvik
Jens H. Korsvik
Jens H. Korsvik
Jens H. Korsvik
30.10.2018 09.13

Jens H. Korsvik

Prosjektleder, Bolig

T: 48109831

jk@bico.no
Tor Inge Michaelsen
Tor Inge Michaelsen
Tor Inge Michaelsen
Tor Inge Michaelsen
04.12.2018 11.55

Tor Inge Michaelsen

Prosjektleder, Systemprodukter

T: 40 41 20 17

toringe@bico.no
Ottar Strandberg
Ottar Strandberg
Ottar Strandberg
Ottar Strandberg
04.12.2018 11.59

Ottar Strandberg

Prosjektleder, Systemprodukter

T: 91 64 89 40

ottar@bico.no
Kjetil Strøm
Kjetil Strøm
Kjetil Strøm
Kjetil Strøm
04.12.2018 11.56

Kjetil Strøm

Prosjektleder, Næring

T: 40 41 20 35

kjetil@bico.no
Elias Hareide
Elias Hareide
Elias Hareide
Elias Hareide
04.12.2018 11.58

Elias Hareide

Prosjektleder, Næring

T: 40 41 20 25

hareide@bico.no
Tobias Høsfloth
Tobias Høsfloth
Tobias Høsfloth
Tobias Høsfloth
04.12.2018 11.57

Tobias Høsfloth

SHA / Prosjektassistent

T: 48 88 23 36

tobias@bico.no
Jan Hermann Kampenes
Jan Hermann Kampenes
Jan Hermann Kampenes
Jan Hermann Kampenes
04.12.2018 11.55

Jan Hermann Kampenes

Kalkulatør

T: 40 41 20 05

kampenes@bico.no
30.09.2019 11.03

Steinar Rønning Olsen

Mindre byggeprosjekter

T: 95124041

sro@bico.no

Butikk

Aksel Andersen
Aksel Andersen
Aksel Andersen
Aksel Andersen
30.11.2018 11.26

Aksel Andersen

Avdelingsleder, Butikk

T: 40 41 20 03

aksel@bico.no
John Emil Connolly Jaehn
John Emil Connolly Jaehn
John Emil Connolly Jaehn
John Emil Connolly Jaehn
04.12.2018 10.13

John Emil Connolly Jaehn

Prosjektleder

T: 40 41 20 55

jaehn@bico.no
Robert Klungland
Robert Klungland
Robert Klungland
Robert Klungland
04.12.2018 10.14

Robert Klungland

Prosjektleder

T: 40 41 20 38

rk@bico.no
Roy Arne Kvinlaug
Roy Arne Kvinlaug
Roy Arne Kvinlaug
Roy Arne Kvinlaug
04.12.2018 10.15

Roy Arne Kvinlaug

Prosjektleder

T: 40 41 20 52

kvinlaug@bico.no
Øystein Liene
Øystein Liene
Øystein Liene
Øystein Liene
04.12.2018 10.19

Øystein Liene

Prosjektsjef, Butikk

T: 40 41 20 40

liene@bico.no
Einar Berdal
Einar Berdal
Einar Berdal
Einar Berdal
04.12.2018 10.22

Einar Berdal

Selger, Butikk

T: 90 17 40 67

einar@bico.no
04.12.2018 10.23

Reidar Dahlmann

Produktutvikler

T: 90 94 70 37

reidar@bico.no
Marianne Sandvik
Marianne Sandvik
Marianne Sandvik
Marianne Sandvik
04.12.2018 10.24

Marianne Sandvik

Prosjektkoordinator

T: 48 13 99 01

marianne@bico.no
Morten Kiledal
Morten Kiledal
Morten Kiledal
Morten Kiledal
04.12.2018 10.25

Morten Kiledal

Prosjektleder

T: 40 41 20 57

mk@bico.no
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
Kristoffer Emberland
04.12.2018 10.26

Kristoffer Emberland

Supply Chain Manager

T: 90 66 06 42

ke@bico.no
Kjetil Sørli
Kjetil Sørli
Kjetil Sørli
Kjetil Sørli
04.12.2018 10.28

Kjetil Sørli

Prosjektleder

T: 40 41 20 56

sorli@bico.no
Jan Erik Olsen
Jan Erik Olsen
Jan Erik Olsen
Jan Erik Olsen
04.12.2018 13.38

Jan Erik Olsen

Prosjektleder, Butikk

T: 40 41 20 42

janerik@bico.no

Innredning

Anders Drange
Anders Drange
Anders Drange
Anders Drange
04.12.2018 11.33

Anders Drange

Avdelingsleder

T: 40 41 20 28

anders@bico.no
04.12.2018 11.34

Stein Brustad

Prosjektleder

T: 90 05 17 00

brustad@bico.no
Harald Kjellevik
Harald Kjellevik
Harald Kjellevik
Harald Kjellevik
04.12.2018 11.35

Harald Kjellevik

Prosjektleder

T: 40 41 20 13

kjellevik@bico.no
Gunnar Knudsen
Gunnar Knudsen
Gunnar Knudsen
Gunnar Knudsen
04.12.2018 11.36

Gunnar Knudsen

Prosjektleder

T: 40 41 20 32

gk@bico.no
Helge Norheim
Helge Norheim
Helge Norheim
Helge Norheim
04.12.2018 11.44

Helge Norheim

Prosjektleder

T: 40 41 20 33

norheim@bico.no
Michael Peter Espebu
Michael Peter Espebu
Michael Peter Espebu
Michael Peter Espebu
04.12.2018 11.45

Michael Peter Espebu

Teknisk tegner

T: 48 30 73 42

mpe@bico.no
Kjell Bentsen
Kjell Bentsen
Kjell Bentsen
Kjell Bentsen
04.12.2018 11.46

Kjell Bentsen

Salgssjef/Prosjektleder, Innredning

T: 48 33 78 30

kjell.bentsen@bico.no
Jan Richard Johnsen
Jan Richard Johnsen
Jan Richard Johnsen
Jan Richard Johnsen
04.12.2018 11.49

Jan Richard Johnsen

Prosjektleder

T: 90 87 91 48

jr@bico.no
07.06.2019 09.00

Tom Raak Dahl

Prosjektleder

T: +4740412031

trd@bico.no

Service Sør

Bertil Trollsås Johansen
Bertil Trollsås Johansen
Bertil Trollsås Johansen
Bertil Trollsås Johansen
04.12.2018 12.01

Bertil Trollsås Johansen

Leder, Service Sør

T: 40 41 20 63

bertil@bico.no
Lars Erik Johanson
Lars Erik Johanson
Lars Erik Johanson
Lars Erik Johanson
04.12.2018 12.03

Lars Erik Johanson

Servicearbeider / vindu og dør

T: 404 12 047

larserik@bico.no
Ove Langeland
Ove Langeland
Ove Langeland
Ove Langeland
04.12.2018 12.04

Ove Langeland

Servicearbeider / vindu og dør

T: 404 12 069

ove@bico.no
Tor Gustav Liene
Tor Gustav Liene
Tor Gustav Liene
Tor Gustav Liene
04.12.2018 12.04

Tor Gustav Liene

Servicearbeider

T: 404 12 024

tgl@bico.no
Tommy Flack
Tommy Flack
Tommy Flack
Tommy Flack
04.12.2018 12.04

Tommy Flack

Servicearbeider

T: 404 12 062

tf@bico.no
Hans Andersen
Hans Andersen
Hans Andersen
Hans Andersen
04.12.2018 12.07

Hans Andersen

Servicearbeider

T: 404 12 027

ha@bico.no
Øyvind Hægeland
Øyvind Hægeland
Øyvind Hægeland
Øyvind Hægeland
04.12.2018 12.08

Øyvind Hægeland

Servicearbeider / VELUX montør

T: 404 12 034

oyvind@bico.no
Martin Godtfredsen
Martin Godtfredsen
Martin Godtfredsen
Martin Godtfredsen
04.12.2018 12.08

Martin Godtfredsen

Servicearbeider / VELUX montør

T: 98428819

mg@bico.no

Fakturaadresse:

EHF: 929918487

Mail: 929918487@autoinvoice.no

Alternativt: faktura@bico.no

 

KRISTIANSAND:
Fidjemoen 6, PB 7063 Vestheiene,
4674 Kristiansand

(+47) 38 00 24 00
post@bico.no

OSLO:
Myråsdalen 7
1407 Vinterbro

(+47) 38 00 24 00
post@bico.no

 

Feltet er obligatorisk
Feltet er obligatorisk
Feltet er obligatorisk
Feltet er obligatorisk
Feltet er obligatorisk

The form contains errors